«На моєму світшоті надрукована Машина робота. Вона запитала, яка з картин мені найбільше подобається. Я відповіла, що саме ця, тому що мені подобається наближення до чорного і вкраплення золота. Чорний – це те, що у нас є поганого в житті і те, що нас бентежить. А золото передає те, що незважаючи на пітьму, ми маємо у житті безцінне: дітей та можливість творити. Згодом Маша подарувала мені світшот із улюбленою картиною у її виконанні. Маючи такий одяг, я розуміла, що прийти на таке дійство, як сьогодні, потрібно лише так», – поділилася мама художниці Олена.
Половина картин, що представлені на виставці, наразі вже продані та є приватними колекціями, а іншу частину можна придбати.
Крім батьків на виставку завітали викладачі та друзі Марії Гвасалія, а також колеги по цеху. Серед них і художник Дмитро Клименко: «Я бачу енергію, з якою Марія писала ці картини. Техніка флюїд-арт надає велике поле для експериментів. Мене найбільше вразила робота під назвою «Сміливість». Це крайня робота Маші. Як на мене, динаміка та сила, які тут зображені, передають стан нашої країни зараз. На таких заходах наша задача – обмінюватися енергією та рухати країну вперед».
Дрифтвуд – це мистецтво, яке ґрунтується на створенні предметів декору та різних дрібничок із так званих «плавунців», які викинуло на берег під час шторму. Сонце і вода перетворили дерево на гладкі заготовки, форму яким надала сама природа. Такий напрямок прикладного мистецтва почав набирати популярності останні десятиліття. Вироби у техніці дрифтвуд, зокрема оригінальні скульптури та світильники, на виставці репрезентував Олександр Поротько із Світловодська.